Adiosbet138 Giriş – Adiosbet138.com Güncel Adres

Adiosbet138 güncel adreslerini değiştirdiğini duyurdu. B T K engeli ardından firma güncel giriş adreslerinin adiosbet138.com olarak değişen Adiosbet yeni giriş adresine sitemizden tek tık ile ulaşabiliyorsunuz.

Adiosbet Yeni Giriş Adresi Nasıl Belirlenir ?

Adiosbet yeni giriş adresinin nasıl belirlendiği ile alakalı müşterilerinin kafalarında ki soruları cevaplamak ve fikir verebilmek adına bu yazıyı kaleme almış bulunmaktayız. Öncelik ile neden yeni bir giriş adresine ihtiyaç duyulduğundan bahsetmek gerekir. Mevcut yasalar altında bahis firmalarının güncel adresleri B T K isimli devlet kurumu tarafından engellenir. Bu engellemelerin ardından da firma yetkilileri güncel giriş adreslerini değiştirerek hizmet vermeye devam etmektedir. Yeni giriş adresi belirlenirken bir önceki adreslerinin son kısmında yer alan sayıları devam ettirilir. Örnek olarak adiosbet137.com olan adresi, erişim engeline uğradıktan sonra güncellenip adiosbet138 olarak hizmet vermeye devam etmektedir. Kısacası mümkün olduğu kadar alan adları ardışık bir biçimde ilerlemektedir.

Adiosbet Hesap Silme İçin Nereye Başvurulur ?

Adiosbet hesap silme için nereye başvursam diye düşünen müşterilerimiz bilmelidir ki, hesap bilgilerini hiç kimse ile paylaşmamalı. Adiosbet hesap silme için yapmanız gereken birkaç basit adım mevcuttur. Bunlardan en hızlısı ise hesabınızdan hesap silme butonuna tıklamak. Bunun için firmanın güncel giriş adresine sahip olmalısınız. Güncel adres üzerinden hesabınıza girdiğinizde ayarlar kısımından hesap silme işlemlerine başlayabilirsiniz. Bu adımdan sonra da mail adresinize onay için bir ileti gönderilir. Bu iletiyi de onayladıktan sonra hesap silme işlemleriniz başlamaktadır. En geç 3 iş günü içerisinde firma ile her hangi bir bağınız kalmamaktadır. Ayrıca müşteri destek hattını kullandıysanız burada tutulan kayıtları da isteyebilirsiniz.

Adiosbet İletişim Yöntemleri

Adiosbet iletişim yöntemlerini sıralamak gerekirse ilk önce firmanın sosyal medya hesapları gelmektedir. Ardından da müşteri destek hattı gelmektedir. Son olarak ise firma ile e mail yolu ile iletişim gelmektedir. Bu üç iletişim yolunun dışında firma ile irtibat kurabilme şansınız bulunmamaktadır. Bu platformlar arasından en hızlı olarak sosyal medya platformları önerilir. 7 / 2 4 Hizmet veren firma çalışanlarına bu mecraalar üzerinden her hangi bir sorununuzu paylaşabilirsiniz. Güncel giriş adresine ulaştığınızda da müşteri destek hattı üzerinden gerekli bilgileri alabilir ve hattınıza tanımlanan bonuslara ulaşabilirsiniz. Bu mecra üzerinden ayrıca para yatırma ve çekme işlemlerinizin gidişatı hakkında bilgi alabilirsiniz.

Etiket: adiosbet 138, adiosbet138, adiosbet138.com